Jak wygodnie ubrać się na spacer z dzieckiem

spacer-z-dzieckiem

Czas spędzony z rodziną powinien być bogaty w czynniki, które przyczyniają się do budowania familijnych więzi. Bardzo często zdarza się, że rodzinny spacer po parku przeradza się w pełne emocji rozgrywki piłkarskie, czy wspólne poszukiwanie skarbów danej pory roku.

Większość mam staje przed dylematem jak skomponować swój ubiór, aby w trakcie wytężonej aktywności z dzieckiem czuć się wygodnie, a jednocześnie nadal prezentować się dobrze.

Przede wszystkim warto postawić na komfort podczas spaceru

Wbrew wszelkim pozorom, luźniejszy styl ubierania się wyraźnie zaprzyjaźnił się z elegancją, tworząc zgrany, wzajemnie uzupełniający się duet. Jeśli więc na zewnątrz panuje upał, postaw na krótkie bawełniane szorty i dopasowany top, zestawiając je wraz z parą białych trampek. Przed słońcem skutecznie uchroni się czapka z daszkiem oraz ciemne okulary przeciwsłoneczne. Aby całość nie sprawiała wrażenia zestawu „podwórkowego” zadbaj o akcenty w postaci biżuterii. Mogą to być srebrne kolczyki w kształcie kółek czy komplet kolorystycznie dobranych bransoletek. Koszulki typu top świetnie wyglądają z długimi łańcuszkami.


Gdy na zewnątrz jest chłodniej i obawiasz się o deszcz, załóż sobie i dziecku wygodne, wysokie kalosze w takim samym kolorze. Ten trend, który przywędrował do nas zza oceanu, błyskawicznie zyskał szerokie grono miłośniczek rodzinnych wypadów, w trakcie których nawet wspólne skoki nad kałużą to znakomita zabawa dla wszystkich. Zdecydowanie zrezygnuj z ołówkowych spódnic czy ciuchów, które ograniczają ruchy twojego ciała.

Odpowiedni komfort w zimowe popołudnia powinna zapewnić długa kurtka o prostym kroju, wypełniona pierzem. Materiał nie będzie krępować ruchów, dzięki czemu wykażesz się sprawnością.

Zrezygnuj z butów na obcasie na rzecz wygodnych kozaków muszkieterek

Do kompletu spraw sobie pojemną torbę na niezbędne akcesoria. Spacer w takiej stylizacji to dla ciebie przyjemność, a dla dziecka niezapomniane emocje i radość ze wspólnego czasu spędzonego z mamą.

One Thought to “Jak wygodnie ubrać się na spacer z dzieckiem”

  1. Aleksandra

    Ciekawy artykuł. Sama piszę podobne. Zapraszam do siebie, na stronę kategorii z eleganckimi plecakami damskimi; https://bit.ly/3UT03x4. Jestem przekonana że taki damski plecak, będzie idealnym dodatkiem do eleganckiego ubioru na spacer.

Comments are closed.